Košík Počet kusov: 0 ks
Celková cena: 0,00 €

Skúsenosti

Po operácii prostaty má každý človek určité problémy, pretože dochádza k poškodeniu nervov dôležitých na pohlavný styk. Mal som to šťastie, že som rýchlo objavil stimulačný prípravok Epimen, ktorý riešil všetky moje problémy. U mňa začala kapsula pôsobiť okamžite po užití. Epimen by som doporučil každému, hlavne tým, ktorí sa ako ja museli podrobiť operácii prostaty, alebo tým, ktorí si želajú zvýšenie, alebo návrat svojej sexuálnej sily.
Ćiro Blažević, futbalový tréner a manažér

V dobe, v ktorej žijeme, charakterizovanej rýchlosťou a povrchnosťou, zdravá a vyvážená výživa môže byť veľmi často rozhodujúcim faktorom našej všeobecnej stability. Dlhoročné pôsobenie v baletnej profesii, ktorá je veľmi namáhavá, si vyžaduje práve starostlivosť o výživu. Byliny, ako zlatobyľ a mäta môžu hrať v tejto starostlivosti významnú úlohu, pretože pomáhajú pri udržiavaní všeobecného zdravotného stavu. Nachádzajú sa aj v čaji Ella's, ktorý (tak som počula od niektorých kolegýň, ktoré mali problémy s nadváhou) môže pomôcť pri riešení tohto problému, ktorý je veľkou pliagou súčasného sveta.
Almira Osmanović, baletka

Odkedy pijem bylinnú zmes j Ella's cítim sa lepšie, pretože som ľahší o 5 kg. Sebadisciplínou a pomocou bylinnej zmesi Ella's sa dosahujú výborné výsledky už v prvom týždni užívania a nadváha mizne. Dúfam, že aj vy, ktorí ste ešte na prahu zápasu s nadváhou, siahnete po výrobkoch spoločnosti Epimen, ktoré mi nesmierne pomohli pri realizácii môjho nového ja.
Vid Balog, spisovateľ, režisér a herec