Košík Počet kusov: 0 ks
Celková cena: 0,00 €

Skúsenosti - Novinky

Dušan zo Stupavy , 29 rokov

Dušan zo Stupavy , 29 rokov

Tabletku som vyskúšal a bol som trošku skeptický,

Prvé skúsenosti zákazníkov - Vlado z Lučenca

Prvé skúsenosti zákazníkov - Vlado z Lučenca

Epimen - kapitola sama o sebe. Musím priznať, že spočiaku som tento produkt bral s ironickým s úsmevom.  Doslova mi bolo povedané: "Si mladý, Ty to nepotrebuješ. Skús to však ako spestrenie sexuálneho života s partnerkou". 

Jana: Ako som

Jana: Ako som "objavila" Epimen plus kapsuly...

Ja a manžel sme už dávnejšie prekročili prah päťdesiatky. Manžel, ktorý je pár rokov po srdečnej príhode na invalidnom dôchodku, už nie je tak fyzicky aktívny, ako kedysi.  Náš sexuálny život som už brala ako - primeraný veku. Keď nám však priateľka ponúkla na skúšku epimen plus kapsuly, nezaváhali sme a v jeden pekný víkend manžel siahol po nich. Naše pocity a prežívania zhrniem do jednej krátkej vety: Po rokoch sme znovu zažili kvalitný a plnohodnotný sex.

Peter: Ako som

Peter: Ako som "objavil" Epimen plus kapsuly...

Letná dovolenka v Chorvátsku v roku 2014 bola, ako vždy a ako inak, nádherná. Nádherné prostredie, more a horúce slnko priam burcovali telo k novým zážitkom a dobrodružstvám, sex nevynímajúc. S manželkou už máme svoje roky avšak nakoľko pravidelne športujeme, nevyhýbame sa žiadnemu druhu telesných aktivít. V snahe príjemne prekvapiť partnerku , zamieril som do miestnej lekárne s požiadavkou na prípravok na zlepšenie erekcie.