Košík Počet kusov: 0 ks
Celková cena: 0,00 €

Epimen Plus kapsula - ( balenie 1 kapsula )

EpiMen Plus je rastlinný výrobok, ktorého zloženie je založené na skúsenostiach dlhoročnej aplikácie bylinných afrodiziák a na najnovších vedeckých poznatkoch o ich pôsobení.
Prinášajú super silnú erekciu
Odďaľujú predčasnú ejakuláciu

Obsah balenia:
450 mg

15,00 € s DPH 12,50 € bez DPH

+ -
Epimen Plus kapsula - pre úspešných a šťastných mužov

Keď príroda pridá pomocnú ruku

Tento úplne nový recept je zložený zo 100% rastlinných zložiek. Kapsule sú zmesou rastlinných extraktov semien sofory japonskej, podu granátového jablka, jadier sladkých mandlí a kôry škoricovníka čínskeho.

Hlavnou zložkou kapsúl EpiMen plus je sofora japonská (Sophora japonica), ktorá sa kvôli svojim afrodiziakálnym účinkom a blahodarnému vplyvu na zdravie používa v tradičnej čínskej medicíne ešte od čias antiky. Je silným „čističom“ voľných radikálov, ktoré poškodzujú prenos signálov v bunke, ako aj iné poruchy v organizme spôsobené stresom. Zlepšuje sexuálnu funkciu u mužov. Hlavné zložky plodu granátového jablka pôsobia ako silný antioxidant a priaznivo vplývajú na urologické zdravie mužov. Škoricovník čínsky sa používa v prípravkoch na ťažkosti s obehom, zvýšeným tlakom a lipidmi. Nepriamo stimuluje libido, pôsobením na receptory previazané s pocitom rozkoše.


Čo obsahujú kapsule Epimen?
- Extrakt semien sofory japonskej 225 mg (Sophora japonica)
- Extrakt plodu granátového jablka: 135,0 mg (Punica granatum)
- Extrakt plodu mandle obyčajnej 72 mg (Prunus amygdalus var. dulcis)
- Extrakt z kôry škoricovníka čínskeho: 18 mg (Cinnamomum cassia)


EpiMen Plus je rastlinný výrobok, ktorého zloženie je založené na skúsenostiach dlhoročnej aplikácie bylinných afrodiziák a na najnovších vedeckých poznatkoch o ich pôsobení.

Hlavou zložkou Epimen Plus kapsúl je sofora japonská obsahujúca prírodný flavonoid kvercetín a spolu s plodom granátového jablka ako zdrojom prírodných polyfenolov synergicky pôsobí s fytonutritientmi z plodu mandle obyčajnej a kôry škoricovníka čínskeho čím podporuje vitálne a obranné funkcie organizmu.

Sophora japonica (sofora japonská)
Hlavné aktívne zložky sofory japonskej sú flavonoidy. Zo semien s.japonskej boli izolované kvercetín, rutín (kvercetín-3-rutinozid) a genisteín, ktoré pôsobia ako antioxidanty.
Niekoľko iných flavonol glykozidov, flavonol triglykozidov a tetraglykozidov (najviac zastúpený je kemferol) a početné izoflanoidové glykozidy (deriváty genisteínu) boli tiež objavené v plodoch sofory japonskej. Semená sofory japonskej obsahujú aj triterpény, fosfolipidy, aminokyseliny, polysacharidy a mastné kyseliny. Spomedzi všetkých testovaných bioflavonoidov, najsilnejšie oxidačné pôsobenia má kvercetín a preto ho volajú aj „čistič“ voľných radikálov. Zlepšuje sexuálnu funkciu u mužov

Punica granatum (granátové jablko)
Hlavné aktívne zložky plodu granátového jablka sú polyfenoly, punikalagín A a B, kyselina gallová a ellagová. Punikalagín má protizápalové a antigenotoxické pôsobenie, kým kyselina gallová vykazuje antimikrobiálny a antibakteriálny účinok. Výskumy ukázali, že kyselina ellagová pôsobí protinádorovo a je silný antioxidant. Plod granátového jablka obsahuje aj flavonoidy (antokyány, katechíny a iné komplexné flavonoidy). Šťava z granátového jablka je bohatá na antokyány a obsahuje aj polyfenoly gallo i-glukózu, punikalagín, punikalín a kyselinu gallovú a ellagovú. Blahodarne pôsobí na urologické zdravie mužov (erektilnú dysfunkciu a benígne zväčšenie prostaty).

Prunus amygdalus var. dulcis (plod mandle obyčajnej)
Obsahuje polysacharidy, flavonoidy, aminokyseliny (kyselina asparágová, prolín, kyselina glutámová, alanín, arginín a serín), vitamíny (niacín, pyridoxín, kyselina askorbová), provitamín β – karotén, betaín (licín), cukry, proteíny a tuky, zeaxantín a β – sitosterol. Pôsobí imunostimulačne (β – karotén, polysacharidy, glykoproteíny a vitamíny), ako antioxidant (polysacharidy, flavonoidy, vitamín C, β – karotén, zinok) a afrodiziakálne.

Cinnamomum cassia (škoricovník čínsky)
Obsahuje éterický olej s cinamaldehydom ako hlavnou zložkou, ďalej obsahuje taníny, diterpény, organické kyseliny a slizy. Pôsobí ako karminatívum a stimuluje chuť do jedla. Éterický olej pôsobí antimikrobiálne a antibakteriálne a cinamaldehyd znižuje tlak krvi. Škoricovník čínsky sa používa v prípravkoch na ťažkosti súvisiace s obehom, zvýšeným tlakom a zvýšenými lipidmi. Predpokladá sa, že extrakt škoricovníka čínskeho nepriamu stimuluje libido pôsobením na receptory dopamínu súvisiace s rozkošou.